محصولات


قواره چادری مشکی

چادر قواره ای

موسسه حجاب و عفافمبتکر برش پارچه چادری به صورت مکانیزه و بدون دخالت دست می باشد . قواره های موسسه توسط دستگاه لول تمام دیجیتال برش زده می شود، به همین دلیل خطای انسانی در آن وجود ندارد و متراژ قواره های تهیه شده کاملا دقیق (با دقت یک سانتی متر) می باشد. قواره ها در بسته بندینوین و در جعبه های طراحی شده با برند بنیتا همراه با اطلاعات کامل محصولات به صورت لیبل و بارکد عرضه می گردد. در راستای حجاب فاطمی و ترویج مردم به استفاده از پوشش برتر، قواره های چادری قبل از دوخت و برش تا 110 روز قابلیت بدون قید و شرط تعویض دارد.

چادر نماز

چادر قواره ای

استاندارد قد چادرهای نمازی موسسه حجاب و عفاف جهت پوشش کامل قد تمامی خانم ها 175 سانتی متر می باشد. جنس پارچه های چادر نمازی دو نوع ایرانی و خارجی می باشد.پارچه های نمازی ایرانی گلچهر، بروجرد، کاشان و کودری و پارچه نمازی خارجی اندونزی، هند، پاکستان و.. می باشد. مدل های چادرهای نمازی موسسه حجاب و عفاف دانشجویی جلو بسته، لبنانی، کیسه ای، مقنعه بلند و دامن و سنتی با مقنعه می باشد.

ملزومات حجاب

چادر قواره ای

برای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف، تسهیل فرایند خرید و کاهش سفر های درون شهری، موسسه حجاب و عفاف کلیه ملزومات حجاب از جمله انواع چادر نمازی، مقنعه، شال و روسری، ساق دست، یقه حجاب، زیر شالی، گیره روسری را با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای بانوان محجبه عرضه می نماید.

چادر دوخته

چادر دوخته

موسسه حجاب و عفاف انواع چادر های مدل دار را در سایز های مختلف بر اساس الگوهای استاندارد شده و در جنس های مختلف از جمله کرپ، کریستال و کن کن ارائه می نماید.

مانتو شلوار فرم اداری

چادر قواره ای

موسسه حجاب و عفاف انواع مانتو و شلوار فرم اداری با قبول سفارش های اختصاصی و سازمانی در جنس های مختلف از جمله نخی و فیونا در طرح ها و رنگ های مختلف به مشتریان گرامی خود عرضه می دارد.