مديريت محتوا

سفارشات اختصاصی چادر

سفارشات اختصاصی

موسسه حجاب و عفاف برند بنیتا هرگونه سفارش در مورد بسته های هدیه چادر قواره ای و دوخت انواع چادر مشکی و نمازی، مانتو فرم اداری، لباس احرام، مقنعه و ... با طرح های مورد نظر سفارش دهنده قبول می کند.

برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف

برگزاری نمایشگاه

موسسه حجاب و عفاف برند بنیتا مفتخر است اعلام نماید که آماده همکاری جهت برگزاری نمایشگاه های مختلف با موضوع حجاب و عفاف در کلیه سازمان ها و شرکت ها و ... می باشد.

خرده فروشی چادر

خرده فروشی

در راستای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف، کاهش سفرهای درون شهری، موسسه حجاب و عفاف برند بنیتا اقدام به عرضه ی محصولات با کیفیت خود به مصرف کننده نهایی در مراکز مختلف در سراسر نقاط مختلف ایران می نماید.

عمده فروشی چادر

عمده فروشی

موسسه حجاب و عفاف یکی از بزرگترین وارد کننده های مستقیم پارچه چادری از کشور های مختلف می باشد. موسسه حجاب و عفاف، محصولات خود را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت توزیع می نماید.بنیتاموسسه عفاف و حجاب برند بنیتا در نظر دارد با ارائه الگوی نوین اسلامی در ترویج فرهنگ فاطمی در بین جوانان گامی موثر بر دارد.


موسسه فرهنگی پژوهشی حجاب و عفاف با مجوز رسمی از وزارت کشور به شماره ی 163177/8/1بعنوان یکی از بزرگترین و فعال ترین موسسات از سوی سازمان تبلیغات اسلامی در زمینه ی طراحی و تولید  و توزیع پوشاک اسلامی است. موسسه حجاب و عفاف مجری مجموعه نمایشگاه ها با موضوع حجاب و عفاف  در سطح دانشگاه ها،  سازمان ها، ارگان ها و  مراکز مختلف  می باشد. موسسه حجاب و عفاف برند بنیتا بعنوان شناخته شده ترین عرضه کننده ی محصولات و ملزومات حجاب است. در ضمن به اطلاع می رساند که موسسه به عنوان یکی از وارد کنندگان مستقیم پارچه چادری و همچنین به عنوان بزرگترین عرضه کننده چادری به صورت قواره ای می باشد.

 
         به  گروه تلگرام موسسه حجاب و عفاف برند بنیتا بپیوندید      

https://telegram.me/benittahejaboefaf